Tech A Win Tournament 2022

ליגת האלופות של עולם ההייטק חוזרת!
טורניר כדורגל חוויתי, עוצמתי ומרגש שבו יתחרו חברות ההייטק המובילות בישראל ובעולם.
הטורניר מתקיים ע"י חברת Tech Together למען עמותת "שער שוויון" הפועלת במטרה להקנות מסגרת חינוכית, חברתית וספורטיבית לילדים ונוער מאזורי הפריפריה החברתית של מדינת ישראל.

0
ימים
0
שעות
0
דקות
0
שניות
ספטמבר 2022 - גולטיים תל אביב
לרישום עכשיו, תבעטו כאן!

הטורניר מתקיים בהתאם להוראות משרד הבריאות באותה העת.
מספר המקומות הינו מוגבל וכפוף למועד רישום החברה.
הטבת רישום מוקדם עד 01/06/2022.

כבר השתתפו באירועינו

חברת Tech Together

Tech Together הינה חברת ספורט המובילה בישראל, המתמחה בניהול והפקה של טורנירים וליגות לחברות ההייטק המובילות במשק.

החברה הוקמה ב 2020 ועד כה קיימה 3 טורנירים בתחומי ספורט שונים במהלכם התקיימו כ 150 משחקים שבהם השתתפו מעל עשרות חברות ומאות שחקנים ושחקניות.
החברה דוגלת באחריות חברתית! תרמה עד כה מעל 500,000 ₪ וכך היא ממשיכה בכל אירועי הספורט שלה תוך יצירת חיבור מתמשך אל מול עמותות ומטרות חברתיות שונות וחשובות.

בעידן של התאוששות מהמשבר העולמי מוטלת החובה על חברות ההייטק המובילות את המשק להתאחד למען הקהילה ולממש את אחריותן החברתית תוך גיבוש החברה סביב חווית עובד מעצימה, מרגשת ומחברת.

זאת הדרך שלנו לעשות טוב בעולם. הצטרפו אלינו עכשיו!

JOIN US NOW

The Goal

חינוך להתפתחות דור העתיד, צמצום פערים ושינוי חברתי בישראלי

Tech a win Tournament

מה תקבלו במסגרת ההשתתפות בטורניר?

Tech a win Tournament

משחקים בטורניר (תלוי העפלה בשלבים)

Players Kit הכוללים מרצ'נדייז וביגוד ספורט מקצועי ממותג חברה

יום חלוקת מדים הכולל צילום אישי וקבוצתי לכרטיסי שחקן באפליקציית Scores365

הגרלה מרגשת בשידור Live

צילומי וידאו וסטילס של הקבוצה ממשחקי הטורניר

שיפוט מקצועי ע"י ההתאחדות לכדורגל בישראל

שידורי Live של המשחקים

ההזדמנות לזכות בפרס הגדול!

שלל הפתעות החל משילוב טכנולוגי, סיקור תקשורתי, משחקי ראווה מול כוכבי כדורגל וכו'

Let's play

Companies Sharing  Experiences

JOIN US

נתחיל מהסוף, לא חלמנו על סיום כל כך מושלם לטורניר יוצא דופן של חברת Tech Together.  שנה שנייה שלנו בטורניר, לקחנו ברצינות את המשימה להביא את הגביע הביתה. בזכות דור ודור שדאגו לכל פרט ונתנו לנו כל מה שצריך, לקחנו מאמן מטעם החברה שהכין אותנו ברמה הגבוהה ביותר לטורניר. כל האירוע היה מדהים, קיבלנו ציוד והרבה צ'ופרים! כיף גדול לדעת שכל זה נעשה למען מטרה כה חשובה.היה לנו הזכות לקחת חלק ולתרום לעמותה. מחכים בקוצר רוח לשנה הבאה ומגיעים בכל הכוחות להגן על התואר....

Tomer Zach
Playtika

Tech A Win" היה ללא ספק חוויה מרגשת עבור עובדי החברה. ככל שהטורניר התקדם כך גם השיח בעבודה גבר, יותר ויותר עובדים התעניינו בתוצאות והיה אפשר לראות את ההתרגשות בקרב השחקנים.בזכות הטורניר נוצר גם קשר חברי בין החברות המתחרות. זה כבר התחיל קצת לפני כשתיאמנו בינינו את משחקי ההכנה בינינו והמשיך בטורניר באווירה ספורטיבית לאורך כל הדרך.שמחנו מאוד להשתתף, לתרום וכמובן אין דרך יותר טובה לסיים את הטורניר עם הזכייה של הגביע!

Roee Sisso
Check Point

ההשתתפות הייתה אחת מהדברים היותר מרעננים אצלנו בעבודה, מדי יום השיחה הקבועה הייתה על המשחקים. ממשחק למשחק יותר אוהדים הגיעו והגאווה בקבוצה והשחקנים גדלה עד למשחקי הגמר.

Rave Shem tov
BigID

דור של אלופים! זו כבר פעם שניה שאנחנו, ironSource, לוקחת חלק בטורניר הכדורגל לחברות ההייטק של Tech Together! פלוס לילד שבך - ארגון ברמה, אווירה חשמל והרגשה מטורפת (מינימום ליגת האלופות) של כל עובד שממשיכה איתנו המון זמן אחרי שהטורניר נגמר.פלוס ענק לקהילה - כיף לדעת שבסוף החוויה המטורפת הזו יש עמותות שמקבלות תרומה משמעותית. מסוג הפעילויות שיכולות להתקיים רק בעזרת לב ענק! של דור & דור. אנחנו כבר מחכים לטורניר הבא!!!!

Eran Aqua
ironSource

היה כיף וכבוד לקחת חלק בטורניר Tech A Win שאיחד מספר גדול של חברות הייטק ישראליות במגרש אחד. הטורניר התנהל במקצועיות, כבוד ותחרותיות מרשימה, הארגון היה ברמה גבוהה עד לפרטים הקטנים ביותר, הטורניר דחף אותנו להיות בכושר ולהשתפר ויצר אווירה מהנה של גיבוש בתוך החברה ומחוצה לה.

Nessi lahav
CyberArk

שמחנו להשתתף בטורניר הכדורגל Tech a Win וכמובן לתרום למטרה המדהימה שלשמו הוא התקיים. הטורניר גרם להתרגשות וציפיה מצד כולנו, הוסיף לגיבוש העובדים והרגשנו גאווה גדולה לקחת בו חלק.

GIli Hershkovitz
Palo Alto Networks

Tech A Win היה לנו הכבוד והעונג להשתתף בטורניר הארגון והסדר היה למופת, הפעילות עצמה הייתה מגבשת ותרמה במישור החברתי והגיבוש בחברה    לקחנו את הארגון וההירתמות בצורה מדהימה, דבר שהוביל לאימונים והמשך המסורת גם לאחר הטורניר.

Jonathan Atias
Sayollo

מיקום ורישום

כתובת: דרך הטייסים 24, תל אביב יפו (מתחם גולטיים)

התחלת הטורניר: ספטמבר 2022

להגשת מועמדות ופרטים נוספים השאירו פרטים נוספים ;)

תודה על השארת הפרטים. נחזור בהקדם!
אופס. משהו לא עבד בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.

Together We Are Better